Kargo ve teslimat ile ilgili bilgiler;

www.notexbilisim.com üzerinden satın almış olduğunuz kargo yapılabilen ürünler için aşağıdaki bilgilendirmeler faydalı olacaktır.

Notex Bilişim Dünya çapında çalışan lider kargo firması UPS ile anlaşmalıdır.

1.   Satın aldığınız bir ürünün ortalama kargo yapılma süresi mücbir sebepler dışında 1-3 iş günüdür. 

2.   Siparişleriniz için düzenlenen kargo paketlemeleri ürünü tam olarak koruyacak şekilde yapılmaktadır. 

3.   Teslimat süreleri İstanbul'a 600 km den yakın iller için genelde ertesi gün yapılmaktadır.

4.   İstanbul'a 600 km den uzak bölgeler için teslimat süreleri 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

5.   Notex Bilişim siparişinizi kargo firmasına teslim ettikten sonra, Teslimat süresindeki değişkenlikler tamamen kargo firmasının sevkıyat kanalları ve durumları ile ilişkilidir. 

6.   Hava koşulları, ulaşım yollarında ki aksaklıklar veya benzeri durumlarda ki gecikmeler tamamen kargo firmasının sorumluluğundadır. 

Siparişinizi kargo görevlisinden teslim alırken uymanız gereken hususlar;

1.   Adresinize ulaşan kargo ambalajını kontrol etmelisiniz. Kargo paketinde herhangi bir deforme, ezilme, ıslanma, v.b. bir durum varsa paketin içeriğini kontrol etmek hem kanuni hemde en tabii hakkınızdır. 

2.   Kargo paketinde herhangi bir sorun olmasa bile içeriğin sağlamlığını ve ürünün doğruluğunu kontrol etmekte kanuni hakkınızdır. 

3.   Olası bir hasar durumunda hasarlı/kusurlu bir ürün tarafınıza ulaşmış ise, Bu haklarınızı kullandığınız için kargo yetkilisi ile beraber bir tutanak düzenleyerek ürünü sorunlu teslim alma riskinden kurtulmuş olursunuz. 

4.   Bu tutanağı 0212 632 1 632 nolu telefon numaramızı arayarak Faks veya E-posta kanalıyla tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

5.   Bu kanuni haklarınız durumunda dahi kargo paketini kontrol etmeden teslim almanız durumunda kargo görevlisi hizmetini tam olarak yerine getirmiş sayılmaktadır. 

6.   Altını çizerek belirtmek istediğimiz nokta, satış sonrası ürünlerle ilgili bir sorun yaşamamak ve teslimatın güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak  için lütfen bu konulara dikkat ediniz. 

7.   Yukarıda belirtilen durumların aksi hallerinde Mediatek Bilişim siparişinizi tarafınıza eksiksiz bir şekilde teslim etmiş sayılmaktadır. 

8.   Firmamız teslimattan sonra belirtilen hasar durumlarında sorumluluk kabul etmemektedir. 

 

Yeni hesap kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yapın Veya Parolanızı yenileyin